KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 13903107
nr 1390 3107
Börje Såndberg
(1908-1993), Sverige
Gouache, Monogramsignerad, 60x42, yttermått inklusive ram: 78x60 cm
Börje Såndberg, svensk bildkonstnär född i Växjö 1908, död 1993.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 12 april 2021
kl 18:16:19
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
Börje Såndberg
Läs mer om Börje Såndberg
Gouache